Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
MFC De Pluk
Geldermalsen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Hasselt
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 14 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 december 2016
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 16 december 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht