Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Domijnen
Sittard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kimme
Zuidlaren
Markant Uden
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Kimme
Zuidlaren
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Posthuis Theater
Heerenveen
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 16 april 2016
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 17 april 2016
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 19 april 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
woensdag 20 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
donderdag 21 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard