Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
C.C. Stroud
Putten
Capitole
Gent
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 22 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 23 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 24 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 maart 2018
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden