Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Bon theater
Medemblik
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Martiniplaza
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Myllesweerd
Mill
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
De Flux
Zaandam
Musis
Arnhem
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
14:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 20 april 2018
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 21 april 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zondag 22 april 2018
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
maandag 23 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 25 april 2018
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse