Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Lindenberg Theater
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Bon theater
Medemblik
Swanla Theater
Zevenhuizen
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Musis
Arnhem
21:00
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Musiater
Zevenaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 20 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 22 april 2018
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 23 april 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 24 april 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 25 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden