Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultura
Ede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Dakota
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
BREStheater
Brielle
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Klameare
Workum
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Martiniplaza
Groningen
woensdag 18 november 2015
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 19 november 2015
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 20 november 2015
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 21 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen