Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Het Everloo
Rossum
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rietveld Theater
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 01 april 2016
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 02 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
zondag 03 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 05 april 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 april 2016
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft