Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Hoftheater
Raalte
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
TOP
Bemmel
Kulturhus Holten
Holten
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Druten
Druten
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
Theater de wildeman
Linschoten
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
vrijdag 12 januari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
zaterdag 13 januari 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
donderdag 18 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 19 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem