Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
Koningshof
Maassluis
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
De Toegift
Den Hoorn
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Werf
Aalst
00:00
Bon theater
Medemblik
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
zaterdag 12 januari 2019
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 januari 2019
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 15 januari 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 16 januari 2019
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 17 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort