Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Nuenen
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Den heuvel
Alphen
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Mythe
Goes
Theater de Beun
Heiloo
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Koningshof
Maassluis
Het Diekhuus
Middelharnis
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Horst
Venhorst
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Kees
Huissen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:15
De Reehorst
Ede
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Agnietenhof
Tiel
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
donderdag 12 november 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 13 november 2015
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
zaterdag 14 november 2015
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
zondag 15 november 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst