Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Concordia
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Perron-3
Rosmalen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kantine Walhalla
Rotterdam
Den heuvel
Alphen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Figi Theater
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
BREStheater
Brielle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Kees
Huissen
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Dorpshuis Renesse
Renesse
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 11 november 2015
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 12 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
vrijdag 13 november 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
zaterdag 14 november 2015
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel