Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
C.C. De Werft
Geel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wilminktheater
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Agnietenhof
Tiel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gasthuiskerk
Doesburg
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Spant!
Bussum
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Gouverneurstheater
Heusden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
van Beresteyn
Veendam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Zwaan
Uitgeest
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 17 november 2016
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
vrijdag 18 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 19 november 2016
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 20 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
dinsdag 22 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht