Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Pook
Oostknollendam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Weverij
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Dok6
Panningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Reggehof
Goor
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 18 november 2017
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
zondag 19 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 21 november 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 22 november 2017
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 23 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
vrijdag 24 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 25 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda