Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Prinsenhof
Best
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 25 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 26 mei 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 27 mei 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 28 mei 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 mei 2018
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 mei 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 31 mei 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 juni 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
zaterdag 02 juni 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle