Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kielzog
Hoogezand
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
La Madeleine
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
Luctor et Emergo
Rilland
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
woensdag 25 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - koorts
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
donderdag 26 maart 2020
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 27 maart 2020
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle