Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Herberg de Pol
Diepenheim
Het Evertshuis
Bodegraven
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schuur
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
Zaantheater
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
14:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 16 oktober 2015
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 oktober 2015
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 18 oktober 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 oktober 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
donderdag 22 oktober 2015
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp