Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ins Blau
Leiden
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Boerderij
Huizen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Weverij
Zierikzee
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Cardo
Groesbeek
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parktheater
Eindhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Capitole
Gent
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 05 november 2016
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
zondag 06 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 07 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 08 november 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
woensdag 09 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
donderdag 10 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht