Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Capitole
Gent
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Boerderij
Huizen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koningshof
Maassluis
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Capitole
Gent
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Aan de Slinger
Houten
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
zaterdag 05 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zondag 06 november 2016
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 07 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 09 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 10 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek