Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Werftheater
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Bon theater
Medemblik
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Gouverneurstheater
Heusden
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Posa
Lelystad
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Chassé Theater
Breda
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Deventer Schouwburg
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
woensdag 27 september 2017
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
donderdag 28 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 29 september 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 30 september 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 06 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 07 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
zondag 08 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle