Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Flint
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
20:15
Spant!
Bussum
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
Theater Bellevue
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Perron-3
Rosmalen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 30 maart 2018
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 31 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
donderdag 05 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen