Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Reggehof
Goor
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
Capitole
Gent
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
De Eendracht
Gemert
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
De Weijer
Boxmeer
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Dialoog
Ermelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Toegift
Den Hoorn
Capitole
Gent
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
Hoftheater
Raalte
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Pook
Oostknollendam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 27 oktober 2016
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 28 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 29 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
zondag 30 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 31 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
dinsdag 01 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk