Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Steiger
Menen
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:15
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De steiger Boom
Boom
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Meervaart
Amsterdam
donderdag 01 februari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 februari 2018
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 03 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
zondag 04 februari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 05 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam