Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Cerck
Beilen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
De Spil
Roeselare
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
De Skâns
Gorredijk
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Spil
Roeselare
19:30
Dok H2O
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dinsdag 18 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
woensdag 19 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 20 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 21 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten