Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
C.C. De Werft
Geel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
BaronTheater
Opende
C.C. Stroud
Putten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
00:00
Den Bolder
Waspik
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Odeon
Zwolle
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kikker
Utrecht
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 01 december 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 02 december 2018
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
maandag 03 december 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 04 december 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
woensdag 05 december 2018
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
donderdag 06 december 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn