Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Dialoog
Ermelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Verwachting
Ritthem
Kukeleku
Horst
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Posttheater
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Het Klooster
Nuenen
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 27 oktober 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
zaterdag 28 oktober 2017
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 29 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
maandag 30 oktober 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 31 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 01 november 2017
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 02 november 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 03 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch