Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Velinx
Tongeren
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
BREStheater
Brielle
Toestanden op Podium
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
zaterdag 13 februari 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
zondag 14 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
donderdag 18 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam