Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
19:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Hoftheater
Raalte
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Ludens
Voorburg
Witte Theater
IJmuiden
’t Reghthuys
Nieuwkoop
15:30
Chassé Theater
Breda
13:00
De Speeldoos
Vught
Figi Theater
Zeist
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 25 maart 2017
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
zondag 26 maart 2017
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 27 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 maart 2017
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 29 maart 2017
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 30 maart 2017
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk