Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schuur
Haarlem
Witte Theater
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
TheAtriuM
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultura
Ede
Theater Concordia
Enschede
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
TheAtriuM
Mechelen
Theater de Kom
Nieuwegein
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theaterpand Weesp
Weesp
zaterdag 01 oktober 2016
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
maandag 03 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 05 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 07 oktober 2016
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp