Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Velinx
Tongeren
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Capitole
Gent
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Vestzaktheater
Son
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Kulturhus
Borne
De Weijer
Boxmeer
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Capitole
Gent
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
donderdag 19 maart 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Frederik Steenbrink / Isabelle Georges
Musis, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Lach het weg
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Diligentia, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anuar - Integer
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Podium 't Beest, Goes
20:30
Greg Shapiro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tom Sligting / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Schudden - Perrongeluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Muze, Noordwijk
Ali B beken(d)t
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
De Velinx, Tongeren
Henry van Loon | Sluimer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Munttheater, Weert
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 20 maart 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
M-Lab, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Amok
Meervaart, Amsterdam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Posttheater, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Chassé Theater, Breda
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon | Sluimer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Omval, Diemen
20:00
Oeloek - Prille Roest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Dialoog, Ermelo
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Ali B beken(d)t
C-Mine, Genk
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Capitole, Gent
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lach het weg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Piepschuim - Recept
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martin Simek - Enkelspel
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Vestzaktheater, Son
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 21 maart 2015
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
#Aanstormend | Kim van Zeben, Miss Molly & Me e.v.a.
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Kulturhus, Borne
Henry van Loon | Sluimer
De Weijer, Boxmeer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B beken(d)t
Diligentia, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater De Omval, Diemen
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali: I Amhali
Capitole, Gent
Martin Simek - Enkelspel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Lach het weg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Piepschuim - Recept
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Bon theater, Medemblik
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond