Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
De Muze
Noordwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
CineCity
Vlissingen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Kolk
Assen
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 12 maart 2017
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
woensdag 15 maart 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
donderdag 16 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
vrijdag 17 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer