Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Flux
Zaandam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Chassé Theater
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeLaMar
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
ATLAS Theater
Emmen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
zaterdag 13 mei 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 17 mei 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 18 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 19 mei 2017
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 mei 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede