Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nijdrop
Opwijk
Veluvine
Nunspeet
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. De Schakel
Waregem
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Ludens
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Idea
Soest
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Trefpunt
Warmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 23 september 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
zaterdag 24 september 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 25 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg