Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Capitole
Gent
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
De hoogte
Winsum
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
DeMess
Naarden
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 10 februari 2022
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Capitole, Gent
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 februari 2022
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De hoogte, Winsum
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
André Manuel - Sneu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
René van Meurs - 2636
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Parnassos, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Crins - Mesthoop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Klif, Nijmegen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
MECC, Maastricht
20:15
Lebbis - De Ziel
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:00
Rayen Panday - Focus
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Anuar - Eerlijk
Cultura, Ede
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
De Meerpaal, Dronten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:30
Lisa Loeb - Extase
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Meervaart, Amsterdam
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 februari 2022
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Figi Theater, Zeist
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. De Klameare, Workum
20:30
André Manuel - Sneu
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Munttheater, Weert
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
DeMess, Naarden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Agora Theater Lelystad, Lelystad