Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
CulturA & Zo
Nootdorp
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
BG-22-24
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 13 mei 2016
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 14 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
zondag 15 mei 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 mei 2016
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 17 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 18 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 19 mei 2016
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 20 mei 2016
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam