Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Witte Theater
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Palethe
Overpelt
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 20 mei 2016
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
zaterdag 21 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
zondag 22 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 25 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 26 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 27 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard