Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Hoftheater
Raalte
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultura
Ede
Kulturele Kommissie
Winsum
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 10 februari 2017
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist
zaterdag 11 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
zondag 12 februari 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
maandag 13 februari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 14 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 16 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch