Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Mythe
Goes
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Bloos
Breda
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
AINSI
Maastricht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Domijnen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Sneek
Sneek
Melkweg
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
dinsdag 16 april 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 17 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
donderdag 18 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 19 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen