Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
DNK
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
MFC De Pluk
Geldermalsen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Brink
laren
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Munttheater
Weert
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Poorterij
Zaltbommel
Wilminktheater
Enschede
De Warande
Turnhout
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Kulturhus
Borne
Chassé Theater
Breda
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Figi Theater
Zeist
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Meervaart
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
donderdag 19 maart 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
vrijdag 20 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen