Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Brink
laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Poorterij
Zaltbommel
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 19 maart 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 20 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse