Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Musis
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Stroud
Putten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
zaterdag 26 november 2016
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 27 november 2016
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 28 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 29 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 30 november 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
donderdag 01 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond