Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Catharinakapel
Harderwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Hulst Cultureel
Hulst
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Werft
Geel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
maandag 06 maart 2017
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 maart 2017
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
woensdag 08 maart 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 09 maart 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
vrijdag 10 maart 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen