Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Perron-3
Rosmalen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Hof 88
Almelo
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Woerden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Weijer
Boxmeer
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Kom
Nieuwegein
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rietveld Theater
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultura
Ede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Deurne
Deurne
S.C.C. De Enck
Oirschot
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
woensdag 03 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
donderdag 04 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 05 oktober 2018
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zaterdag 06 oktober 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer