Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
donderdag 02 mei 2019
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 03 mei 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
zaterdag 04 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 06 mei 2019
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 08 mei 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem