Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
zondag 21 april 2019
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 25 april 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer