Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Groene Engel
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
donderdag 24 maart 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 25 maart 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
zaterdag 26 maart 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 maart 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray