Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Schakel
Waregem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gryphus
Vierlingsbeek
G.C. De Kluize
Oosterzele
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Weijer
Boxmeer
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
woensdag 16 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
donderdag 17 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 18 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 19 maart 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem