Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Ahoy
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
23:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Prinsenhof
Best
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
C.C. 't Vondel
Halle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Prinsenhof
Best
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 19 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 mei 2018
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 23 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 24 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 26 mei 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam