Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Winsinghhof
Roden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Flint
Amersfoort
20:15
Hoftheater
Raalte
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dialoog
Ermelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cultura
Ede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posttheater
Arnhem
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
C.C. Myllesweerd
Mill
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Para
Breda
Den Bolder
Waspik
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Beun
Heiloo
De Boodschap
Rijen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 08 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
vrijdag 09 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 10 december 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
Philippe Geubels
Para, Breda
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle