Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Den Bolder
Waspik
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Boodschap
Rijen
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Beun
Heiloo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
donderdag 08 december 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 09 december 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 10 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern