Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
woensdag 16 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 17 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 mei 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 19 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo